:quality(90))
24 jul. 2025
Sinds woensdag 14 oktober heeft Rotterdam er een Kippie bij: aan het Eudokiaplein opende onze 81e winkel. Ondernemers Patrick en Ritesh en hun team verwelkomen je er voor vers gegrilde kip, maaltijden, snacks en Kippiepannen.
:quality(90))
Patrick en Ritesh kennen elkaar al vele jaren. Nu hebben ze samen de stap gezet om een eigen Kippie winkel te openen. Op woensdag 14 oktober was het zover: aan het Eudokiaplein in Rotterdam opende de 81e Kippie winkel van Nederland.
Met deze vestiging is Kippie in Rotterdam nog beter bereikbaar. In de winkel vind je het bekende Kippie assortiment: vers gegrilde kip, kant-en-klare maaltijden, snacks, broodjes en natuurlijke de Kippiepannen.

De eerste dag
Vanaf het moment dat de deuren opengingen, liepen er klanten binnen. Buurtbewoners en winkelend publiek kwamen kennismaken met het team en het assortiment en er werd volop geproefd.
Openingsacties
Ter ere van de opening zijn er tot en met zaterdag 24 oktober speciale aanbiedingen, zoals 1 kilo spareribs voor €10,00, 5 loempia's voor €7,50 en nog meer! Een goed moment om de nieuwe winkel te leren kennen.
Samen ondernemen
Voor Patrick en Ritesh is deze winkel het begin van een nieuw hoofdstuk, dat ze samen aangaan. Met hun team staan ze klaar om klanten uit de buurt te verwelkomen, of je nu even binnenloopt voor een broodje of een complete maaltijd voor het hele gezin meeneemt.
Kom langs en maak kennis met Kippie Rotterdam Eudokiaplein!